Home / Hliníkové profily / Speciální / Výkresové profily

PROAL Hliníkové profily
Výkresové profily

Profily dle Vašich výkresů

Výkresové hliníkové profily jsou vyráběny podle specifické výkresové dokumentace zákazníka, slouží jako polotovar k požadovanému účelu a jsou dodávány pouze jemu. U těchto profilů zabezpečujeme jak výrobu lisovacích nástrojů, tak i dodávky Al profilů vyhraženému zákazníkovi. Nezávazně Vám vypracujeme nabídku s kalkulací na výrobu nástroje a sdělíme cenu profilu.


Minimální odběr

Výkresové hliníkové profily zajistíme již při minimálním odběru 250 kg od profilu.


Výroba vzorku

Výroba vzorku, které jsou předány zákazníkovi k odsouhlasení, trvá průměrně 2 – 3 týdny. Pokud zákazník zkušební vzorky profilů schválí, je vše přiraveno k výrobě celého objednaného množství. V případě, kdy zákazník zjistí, že jsou i přesto nutné dodatečné úpravy, lze v některých případech provést změny na stávajícím nástroji (matrici). Většinou není problém rozměry zvětšit, zmenšovat je však již není možné. Proto vždy klademe důraz na to, aby si zákazník všechny parametry opravdu pečlivě zkontroloval a aby jeho konečný souhlas s výrobou znamenal stoprocentní jistotu, že všechny parametry zkušebního vzorku souhlasí s výkresovou dokumentací.


Výroba nového profilu

Výroba nového profilu od jeho zadání tzn. předání výkresové dokumentace přes odsouhlasení vzorku po dodání objednaného množství trvá cca. 4 - 5 týdnů. Výroba dalšího množství výkresového profilu pak již standardně trvá 2 - 4 týdny.


Standardně zajišťujeme výrobu profilů ze slitin:


Profily se standardně vyrábí v délkách do 7000 mm

Nabizíme taky..

Eloxování a praškové lakovaní hliníkových profilů.


Řezání na rozměr a výroba hotových produktů založených na hliníkových profilech.


Po dohodě je možné objednat profily jiných slitin.